Отже, омріяна віза до Канади на руках, квиток куплено....
Тривалий переліт, хвилювання і ось найголовніше - що робити по приїзду, як зорієнтуватися у чужій країні, та ще й, можливо, без знання мови. У даному пості, ми трішки зорієнтуємо вас в основних кроках, які варто зробити першочергово.
Найперше що потрібно зробити, і ще бажано на території України (бо це найпростіше і найдешевше) це перекласти на англійську мову усі найнеобхідніші документи, які вам мають згодитися при оформленні на роботу та і взагалі для організації свого комфортного перебування в Канаді: свідоцтва, атестати, дипломи, посвідчення тощо.
Другий важливий крок - отримання дозволу на працю. Якщо при подачі на візу особа відразу заакцептовувала своє бажання отримати такий дозвіл, то його можна отримати відразу в аеропорту по прибуттю за стійкою реєстрації - подавши разом з візою лист, який приходить в особистий кабінет (попередньо його потрібно роздрукувати і мати при собі). Після цього на вас чекає співбесіда з офіцером служби зайнятості - вона досить елементарна і, як розповідають наші клієнти, проходить досить швидко. Тема співбесіди проходить у руслі запитань чим ви раніше займалися, який маєте досвід, як ви можете бути корисним для тої чи іншої провінції тощо. Після цієї співбесіди офіцер виписує Дозвіл, який ви можете відразу забрати.
Третій крок - отримати ID-картку. Іншими словами, це так зване посвідчення особи, що підтверджує статус мешканця канадської провінції. Для отримання цієї картки вам потрібно звернутися до реєстраційної агенції (аналог нашого ЦНАПу) з наступним пакетом документів: паспорт, Дозвіл на працю, контракут на оренду житла (якщо такий уже у вас є) та заява встановленого зразка, яку можна заповнити безпосередньо на місці, в офісі агенції.
Четвертий крок - проходження медичного огляду. На це відведений певний час - це 90 днів з моменту перетину кордону. Особливо це стосується того, хто має намір працювати на посадах, які вимагаю обов'язкового проходження медогляду. Наприклад опікуном, нянею тощо. Це є базовий медичний огляд як полягає в проходження флюграфічного обсетежння, забір крові та інші такі базові перевірки.
П'ятий крок - отримати Карту здоров'я. Це обов'язковий документ, який ви повинні мати, щоб у випадку екстренного звернення в медичний заклад - в лікарів була уся базова інформація про стан пацієнта. Отримати це документ можна так само в реєстраційній агенції, про яку ми згадували вище. При цьому потрібно мати із собою паспорт, уже отриману ID-картку та Дозвіл на працю.
Останній крок - відкриття банківського рахунку, так як в Канаді домінують все таки безготівкові розрахунки. Для цього вам необхідно звернутися в будь яку банківську установу. В Канаді практично усі банки співпрацюють з громадянами України.
Маємо надію, що дана інформація була для вас корисною. Ми у свою чергу нагадуємо, що команда EuroVista з радістю допоможе в усіх питання стосовно відкриття канадської візи за програмою CUAET.
Наші контактні телефони: +48886098781 (viber); +380685823066 (viber/Telegram/WhatsApp); +380930018392.
Comments